Святкування Дня Українського козацтва!

У нашій "Козацькій республіці" традиційно пройшло святкування Дня козацтва, Покрова Пресвятої Богородиці та Дня захисника Вітчизни.

За традицією уранці козачата зустрічали кошових-учителів козацькою кашею. Якщо смачною, солодкою кашею пригостили козачата - хороший кошовий, а кому - із перчинкою або солонувата, то, можливо, щось козачатам не довподоби або й пожартували...

Учнів 1 класів було прийнято до Козацького коша та відбулося посвячення в козачата. Діти проголосили клятву козака та отримали посвідчення.

Учні 5 класів, перейшли до старшої школи і презентували себе. Діти підготували фотогазети, цікаві та різноманітні виступи, де показували свої таланти: виголошувати назви загонів, своє гасло, декламували поезії, співали, танцювали.

Козацька родина має гідне поповнення!

Презентації 5 класів:

І місце - 5-В та 5-Г;

ІІ місце - 5-Б та 5-Д;

ІІІ місце - 5-А.

Між козацькими загонами 6 класів традиційно відбулися змагання "Козацьке таборування". Учні показали свої здібності у швидкості, точності, командній згуртованості ...

Переможцями стали:

І місце - 6-Г;

ІІ місце - 6-Б та 6-В;

ІІІ місце - 6-А.

Загони 7 класів підготували цікаві розповіді-презентації "Ремесла українців":

7-А клас про гончарство та кераміку;

7-Б клас про різьблення та обробку дерева;

7-В клас про різноманітність української вишивки;

7-Г клас про гутництво та скляні вироби.

Загони 8 класів підготували інформаційні повідомлення про "Гетьманів України". Діти розповіли короткі біографічні відомості про гетьманів, ознайомили присутніх із поезіями, піснями, думами про гетьманів, які їм присвячували їхні сучасники та нащадки. Також розповіли про досягнення, здобутки та внесок кожного гетьмана в освіту, культуру, архітектуру, релігію України.

8-А клас про Петра Івановича Калнишевського (Калниш);

8-Б клас про Петра Кононовича Конашевич-Сагайдачного;

8-В клас про Дмитра Івановича Вишневецького "Байду";

8-Г клас про Івана Степановича Мазепу-Колединського.

Загони 9-10-11 класів традиційно демонстрували українські козацькі страви. Діти із задоволенням запрошували до частування різноманітних смаколиків. Усі, хто бажав, мали можливість посмакувати будь-якою стравою.

Цього річ, як і завжди козацькі загони підготували фотогазети "Україно моя, отчий зоряний краю..." із подорожей класними колективами.

Кiлькiсть переглядiв: 378

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Особистісний розвиток!

Важливе питання?

Звісно. Особливо в системі освіти.

Саме ця тема стала провідною під час проведення планової педагогічної ради з виховної роботи «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках освітнього процесу через творчий симбіоз «учень-вчитель-школа-сім‘я»».

Заступник директора з виховної роботи Точиліна Світлана Олександрівна залучила учасників конференції до усвідомлення ролі взаємодії вчителя та учня для створення ситуації успіху в умовах безпечного освітнього середовища на різних стадіях розвитку.

Класовод 1-В класу та шкільний психолог Московченко Леся Олександрівна поділилася досвідом роботи з учнями 1-го класу НУШ та ефективними методами, спрямованими на їхній особистісний розвиток.

Класні керівники 5-х класів П‘ятаченко Наталія Михайлівна та Совер Тетяна Валентинівна розповіли про наступність поколінь учнів, їхню автономність та особливості співпраці з батьківською громадою.

Соціальний педагог Падалко Ірина Валентинівна ознайомила з кризою традиційних форм взаємодії школи та сім‘ї, викликами, які супроводжують батьків при вихованні дітей.

Також на педагогічній раді обговорені важливі питання сьогодення закладу:

- самоаналіз діяльності школи;

- лайфхаки проведення якісних онлайн уроків;

- робота з шкільною документацію під час дистанційного навчання;

- модель навчальної діяльності учнів 11 класів в травні;

- питання співпраці з педагогами, що працюють на строковій угоді.

Педагогічна рада, що охопила широке коло питань, була продуктивною.

Дата останньої зміни 12 Квітня 2024
Цей сайт безкоштовний!